Allegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Allegro

Táncolnék veled, zene sem kellene hozzá; néznélek s nem ügyelnék arra, hogy te vagy más meg ne lássa; ölelnélek, miként álmomban oly ösztönösen s gondolattalanul, mint még senkit, soha, s ezért félek tőled. Tőled félek.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Milburn lak

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:30 pm

Mikor Meredis kimondja a nagy dolgot, hogy mi lesz szombaton, iszonyatosan ledöbben. lehetlennek találja, hogy már majd egy hónapja ismerje a mellette fekvő kisasszonykát. És mégis, ez így van. És a lehető legfurcsább dolog számára pedig az, hogy ennyire meg is kedvelte így, ilyen hirtelenjében. Hiszen vannak olyanok, akiket ki nem állhat, pedig évek óta ismeri őket és nagyon kedves teremtések. Ezen elmélkedve Jonathan kissé magába borul, de hamarosan visszatér a jelenbe.
- Úgy gondolom, hogy ha nem is nyered meg, igazán szép teljesítményt fogsz nyújtani. Én meg, én meg mindegy vagyok. -mondjuk igazából nem mindegy, mivel a vörös a születése ótra jóformán erre a versenyre készül, de az most mellékes, jelen esetben.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:47 pm

*Hát igen. Már jó hosszú ideje ismerik egymást. Igazából, ezen Ő is meg lepődik, hiszen ha szinte minden nap találkoznak, fel se tűnik, milyen régóta ismerik egymást. Nos eme csodás gondolatok közepette Meredis lejebb csúszkál az ágyon, fog magának egy párnát, s kezére támaszkodva néz fel a fiúra.*
Nos, olyan nincs, hogy megnyerem... megnyerjük. Hiszen Neked is ugyanannyi szereped van a dologban, mint nekem. Lehet, hogy alapban itt én neveztem be... de ha Te nem lennél... akkor sokkal kevesebb lenne az esélyem. Most viszont, azt hiszem elég nagy... egyre inkább gondolom úgy, hogy megnyerjük.*S itt a végén szépen ki is hangsúlyozza a dolgot. Ami tény, az tény. Alannal nem nyerte volna meg... Jonathannal pedig... biztos benne, hogy meg fogja. Volt már nem egy ilyen versenyen.... ismeri a felhozatalt. Nekik van a legtöbb esélyük.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 3:03 pm

Mikor meredis elkezdi mondani, hogy nem megnyeri, hanem megnyerik, Jonathanba hirtelen beleáll valami. Na persze nem szószerint, hanem úgy a leke tájékán döfi meg valami. Szóval inkább beleharap alsóajkába és elnáz a másik irányba, és úgy hallgatja a lányt. S mire visszafordul, már csak le tu rá tekinteni. A dús, izgató fekete hajára, a pisze orrára és a csodálatos, telt ajkaira. és hát akkor nem bírja tovább. Kicsit oldalra fordul, majd lehajol és száját a lányénak nyomja, finoman, mégis egészen hevesen. Kezét, ami eddig a hsaán pihent, a hajára rakja és elkezdi simogatni, miközben picit mozgatja is az azt a a szercét, ami összeér a lány ugyanolyanjával. Lehet, hogy ez volt élete legrosszabb húzása, de legalább ösztönből cselekedett, ahogyan mindig is tanította neki a nagybátyja, hogy kéne.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 3:15 pm

*Nos igen, MEredis csak beszél, aztán a végén valami olyan történik, amin aztán igazán meglepődik. Egy pillanatra még tágra nyitott szemekkel néz, majd ahogy a fiú keze hajához ér becsukja szemeit. Eddig szabad kezével a fiú arcához ér, aztán támaszát is elveszi, s szépen lassan lefekszik a párnára. Az ösztönből cselekvés valahogy egyáltalán nincs a lány ellenére. Már régóta volt benne valami, amit nem tudott a helyére rakni. Talán ettől a csóktól most helyre állnak benne a dolgok.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 3:21 pm

Ahogy Meredis elfekszik, jonathan fokozatosan hajol fölé, mígnem teljesen felülről nem látja őt. Így simogatja továbbra is a haja tetejét, és csókolja száját, mígnem jön a kisebbfajta bekattanás és hirtelenjében elhúzódik vissza, abba a pozícióba, ahol eddig ül. Egy pár másodpercre némán, elhűlve, majd ezer érzelemmel kavargó arccal. Végül lassan szólásra nyitja a száját.
- Jobb lesz, ha most alszunk, sajnálom. Holnap korán kelünk, hiszen haza kell vigyelek. -magyarázza, miközben feláll és alváshoz készíti elő a terepet az egyik oldalon. Furcsa, hogy alapból két személyre van neki ágyazva, dehát így szokta meg.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 3:40 pm

*A csók közben teljesen furcsa gondolatok vannak benne. Aztán, mikor Jonathan hirtelen abbahagyja, döbbenten nyitja ki szemét. Csak néz a fiúra, s meg is van lepődve, eléggé furcsa érzések kavarognak fejében, össze is van zavarodva. *
Igen, igazad van... jobb, ha alszunk.*Ahogy Jonathan, Ő is feláll. Csak Ő a mosdót veszi célba. Ott jó hideg vízzel megmossa arcát, talán ez nem a legjobb dolog, ha éppen aludni akar... de most erre van szüksége. Mire kisétál Jonathant már az ágyon fekve találja. Ő is befekszik mellé, majd rájön, a lámpát, amit felkapcsolt, le is kéne. Szóval szépen átnyújtózik Jonathan fölött. Talán könyebb lett volna a fiút megkérni erre, de hát, már mindegy is.*
Jó éjt.*Csak egészen halkan kíván jóéjtet... szinte suttogva. Egy ideig csak fekszik, fejében a sok gondolatta, érzéssel. Valamiért nem tud, s talán nem is akar elaludni. Előbb tisztáznia kell magában ezt meg azt. Bár, lehet előbb alszik el...*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 11:16 am

Megkapják hamarosan az asztalkát, ráadásnak a kis behatásnak köszönhetően az egyik legmeghitteb, leg eldugottabb, legszebb asztalkát. Szóval itt megvacsorázgatnak, elvannak, a vörös a vele szemben ülő minden egyes kivánságát csak lesi, aztén felállnak, a férfiúcska fizet, majd távoznak olyan sebtiben, ahogyan megérkeztek a helyszínre, szívesen viszontlátás kívánságok gyűrűjében. Az étteremtől viszont nem hamar érnek haza, hiszen a lehető legjobban eltávololdtak a Milburn laktól. Míg mennek hazafele, a páros hímnemű tagja elég furcsának ható kívánsággal áll elő.
- Kérlek, vedd le a cipőd, mire hazamegyünk.-és akkor ennyiben is hagyja a dolgot. S mivel a lány biztosan megcsinálja, csak kiapttan a kocsiból a lakás előtt, s ölbe kapja. Na ezért kellett vetkőznie, hogy ezzel már ne legyen gond. Ahogy belép az otthonába, ő is lerúgja lábfedőit, s már megy is be a hálóba, ahol lerakja a lány az ágyra és fölé támaszkodik.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 11:25 am

*Szóval ahogy van megvacsoráznak meg minden. Aztán a kérés szerint leveszi cipőjét, bár valóban furcsán néz Jonathanra. Aztán mikor ölbe kapják, már meg is érti a dologt. Aztán be a lakásba és máris a hálóba. Még az ágyra is lekerül, ahol fölé támaszkodnak. Hát Meredis egy ideig csak nézi Jonathan kék szemeit, aztán egyik kezét a fiú arcára simítja, másikat a tarkójára és egy hosszú és heves csókkal örvendezteti meg Őt. Aztán.. egy pillanatra megáll.*
Mondd csak... meddig maradsz itt?*Akárhogy is nem a legmegfelelőbb alkalom megkérdezni ezt a dolgot, Őt mégse hagyja nyugodni a dolog. Feltétlenül meg kellett kérdeznie...*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 11:55 am

Minden egyszerűn fenomenális. A csók, Meredis puha kezének érintése. CSak éppen a kérdésen botránkozik meg egy pillanatra a vörös ifjú. Vagyis nem megbotránkozik, csak kicsit rosszul érinti őt az adott pillanatban. Mindenestere a lánynak meg kell kapnia az őszinte választ.
- Holnapra szól a jegyem, legkésőbb holnap után használhatom fel.- na persze ez a dolog neki sem tetszik, dehát nem igazán tud vele mit tenni. Legördül a fekete hajú fölül és szépen felül. Hétul támaszkodik tenyerein és plafont nézi. Valamiért tökéletesen borzalmasan érzi magát, csak reménykedik benne, hogy nagyon ideiglenes a dolog.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 12:06 pm

*Nos, ahogy a választ meghallja...éppenséggel nem a legjobb érzés. Aztán a fiú fel is ül, és hát látszik rajta, hogy nincs a legjobban... hülye lány. Előszőr felül, majd térde, úgy, hogy a fiúval szemben legyen.*
Neharagudj... azt hiszem nem pont most kellett volna ezt megkérdeznem.*Nem is néz fel, csak térdeit bámulja.*
De...ugye vissza jösz még?*Igen, lehet, hogy ezt megint nem kellene tovább feszegetnie. De... muszáj megtudnia. A kérdés után egy ideig még mindig a térdét bámulja, majd leül Jonathan mellé. Csak Ő nem a plafont, hanem a fiút nézi.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 12:20 pm

Hogy visszajön-e még? Jonathan erre a kérdésére nagyon elhúzza a száját, a keserű érzés csak nő a bensőjében. de hát megint csak az igazat...
- Hát. Mindenem Birminghambe köt. A munkám, a családom, a barátaim. A múltam.- Na ez, így egészen rosznak is hangozhat. Jonathan lenéz a lányra, aki jeéenleg ott van a közelében. Nézi egy darabig, majd közel hajol hozzá, és ki nem bírva a dolgot, elkapja egy gyors csókra.
- De most nem a múlt van, most jel n vagy. S azt hiszem, a jelenem az te vagy. Visszajövök, amikor csak tehetem, de te is jössz hozzám majd.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 1:13 pm

*Hát igen.. borzasztóan hangzik az, amit Jonathan mondd. Egy pillanatig azt hiszi, hogy itt akarja hagyni. Mikor már minden olyan csodás volt, most hirtelen... Aztán egy csók... és egy mondat. Egy mondat, amitől az előbbi is más értelmet kap. Finomat hozzábújik a fiúhoz.*
Persze, hogy megyek.*Sőt szíve szerint mindig csak a fiú melett lenne. De hát... ez sajnos még több okból se lehetséges. De... most ez teljesen lényegtelen. Most az a fontos, hogy ittvan. Felnéz, eddig, mintha némi félelmet lehetett leolvasni arcáról, azonban mostmár mosolyog. Egy kicsit feljebb csúszik az ágyon, hogy nagyjából egymagasságba legyen a mellette ülővel.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 1:28 pm

Ahogy Meredis egymagasságba kerül vele, a vörös ifjú kinyújtja felé a karjét, hogy megsimiíthassa a puha arcát egy pillanatra. Aztán hátradől az ágyon.- Nagy meglepetésre nyertünk. És igazság szerint, amit nem mondtak el, hogy a New Orleansi jegyet egy külön nyertes kapta volna, akit a páros vagy az egyéni nyertes közül választanak ki. De mivel mi voltunk azok, nem volt értelme külön bejelenteni.- mondja kissé vidáman, ezzel is arra utalva, hogy milyen csodálatosak. Majd jutalomként még megsimogatja a sajét pocakját.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 1:44 pm

Egyértelmű volt. Mi voltunk és vagyunk még mindig a legjobbak.*Szépen elvigyorodik, elvégre, természetes, hogy két ilyen zseniális művész legyőz pár harmadosztájút.*
Kíváncsi vagyok New Orleans-ra. Igazából, nem is voltam még Európán kívül.*Eme csodás és fontos információ után lejjebb csúszik az ágyon, Jonathan vállához és átkarolja Őt. Vagyis, az átkarolás előtt még meg is csókolja a fiút. Mikor legutoljára itt volt, még legmerészebb álmaiban sem gondolta volna, hogy valamikor is itt lesz, így.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 1:51 pm

Hát, nem Jonathan sem gondolta volna, hogy így lesz. Az tény, hogy vágyott rá, iszonyatosan, de az már ms kérdés. New orleansra pedig csak mosolyog.
- Ott még én sem jártam. De azon kívül ezer meg egy helyen léptem fel, és kísértem kisebb koromban apát fellépni.- na, ebből érezhető, hogy Jonathan apja is zenész, vagy legalábbis fellépő művészember.
- De majd most meg fogod nézni. Szereted te a cirkuszt?- Teszi hirtelenjében a teljesen nem oda illő kérdését, dehát ez most agy jött, Miköz7ben a válaszra vár, simogatja kicsit a lány karját.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 2:09 pm

Én is rengeteg helyen voltam apával, csak én a kontinensen belül. Csak úgy spontán utazgattunk, amikor úgy gondolta becsomagolt és közölte, hogy most bizony utazunk. Milyen jó is volt az-az idő...*Hát igen, akkor még fiatal volt, gondtalan és minden olyan csodás volt. Bár, most se panaszkodhat, most is igencsak csodálatos minden.*
Hát, végülis igen, szeretem. Bár legutoljára kb 8 éves lehettem, amikor voltam.*Hát igen, ez is amolyan mugli dolog. Bár vannak varázsló cirkuszok is, az ilyen mugli városokba álltalában olyanok nem jönnek. Na de, ami késik nem múlik... kis szíve mélyén úgyis még mindig kislány maradt.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 2:14 pm

Mintha Meredis most olyan idős lenne, és tele lenne egetrengető nagy gondokkal...Peresze Jonatan ezt nem tudhatja. Na de mikor a cirkusos kérdésre választ kap, kicsit elkenődik. Remélte, hogy a kisasszony igenis nagyon szereti azt a csodát.
- Kár, hogy csak végülis. Végülis akkor mindegy is.- na igen, mindegy is, ez egy rossz kör volt, dehát majd legközelebb.
- A jegyeink két hétre szólnak. Nem fogsz addig hiányozni otthonról?
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 2:28 pm

Nem úgy értettem. Csak, sajnos régen láttam már cirkuszt. Már nem nagyon emlékszem rá. De arra igen, hogy kiskoromban imádtam.*Ez olyan magyarázkodásnak tűnik, hogy Ő igenis szereti, pedig nem. Csak hát pontosít. Na de mindegy is. Na de két hét?? Két hét az aztán jóó sok idő. Egyre csodásabb ez a mai nap.*
Nem, biztosan nem. Általában nagyon ritkán vagyok itthon, mert legtöbb időmet az iskolában töltöm. Ez amolyan bentlakásos iskola, ahonnan tulajdonképpen akkor jösz el a családodhoz, amikor jónak látod. Csak a vizsgáidat meg tudd írni. Na de most, sokkal gyakrabban fogok haza, meg máshova járni.*A nagy magyarázkodás után egy kicsit helyezkedik, majd fel is ül.*
Hallod, lehet pofátlan vagyok, de megajándékoznál megint valami hálóruha félével? Ez a ruha már eléggé kényelmetlen.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2008 11:20 pm

Igaz kisit tényleg magyarázkodásgyanús a dolog, dehát mit számít az ilyenkor? Jonathan szeme felcsillan a nagy örömben, hogy mégis egy cirkusszerető emberre lelt és elmondja a nagy tervet.
- Két hét az jó sok idő, de egy programunk már van. Cirkusba fogunk menni, a világ legjobb cirkuszába, akik akkor lépnek pont fel New Orleans-ban. A Nap Cirkusza- Egyszer léptem fel velük, mikor a zenekarból kidőlt a zongorista és Birminghamben voltak.* Jonathan talán mármár kisfiús odaadással beszél a dologról. AZok még szép időszakok voltak. De ezzel nem is foglalkozik sokat, hiszen hamarosan elhangzik a kis kérés, mire bólint egyet.
- Legközelebb hálóruhát veszünk neked.- miután kimondta a szavakat, az ifjú feláll az ágyról és a szekrényhez sétál, ahonnan elővesz pár ruhadarabot magának, meg Meredisnek. És jómaga neki is áll öltözködni.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimePént. Márc. 07, 2008 1:07 am

*Nos hát akkor cirkusz. Csodálatos. Aztán az még csodálatosabb, ahogy Jonathan lelkesedik a dologért. Sőt, erről a cirkuszról még Meredis is hallott egy-két dolgot.*
Rendben, de a színházat se hagyhatjuk ki. Apuval is akárhol voltunk, a színházat mindig megnéztük magunknak.*Na hát a színház említését meg Meredis teszi úgy, mint egy kislány, aki éppen a világ legnagyobb édesség gyárról beszélne.*
És...és vidámparkba is menjünk.*Igen... még most is, mint egy kislány.*
A vidámpark az a világ egyik legcsodálatosabb dolga. A körhinta meg a sok vattacukor és a hullámvasút...*Na szóval azt nem hagyhatják ki. Az említésre, hogy legközelebb hálóruhát kap, csak elmosolyodik. Neki bizony tökéletesen megfelelnek a fiú pólói, mert igenis kényelmesek. Nos ahogy megkapta a ruhát először is kesztyűjétől meg harisnyájától szabadul, aztán nagy szenvedések árán - amit a cipzár okoz - a ruhától is, és már fent is van a póló, ami sokkalta jobb. Nem szeret sokáig puccruhába lenni...*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 4:52 am

Miután meredis tudámásul vette, hogy cirkuszba fognak menni, jönnek az újabb és újabb programötletek, mik hát egészen megfelelőek. Mondjuk Jonathan a vidámparkot annyira nem szereti, de az most mindegy is.
- Rendben van, mehetünk jobbra meg balra. Vidámparkba is, ha kibírod, hogy mindenre egyedül ülj fel, első körben. Aztán lehet, hog meggondolom magam, de nem hinném.- Jonathan itt kicsit sajnálkozó szemmel néz, majd ezt rögtön el is hyangolja, mikor ajakit nyalogatja, miközben a lánykája öltözik. Aztán mikor ezzel végzett a nézett személyke, rögtön nekikezd ő is annak, hog átvegye a máe ismert nadrágját.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 5:20 am

Na majd én teszek róla, hogy meggondold magad. A vidámpark igenis csodás dolog.*A sajnálkozó szemek egy pillanatra rajta is láthatóak, aztán el is tűnnek. Majd sajnálkozik akkor, ha mégse seikerül rávenni. Miután végzett az öltözködős dologgal az éppen földön heverő ruháját szépen megfogja és valahogy úgy, hogy ne gyűrődjön annyira a z asztalnál lévő szék támlájára rakja. Aztán a már nagyjából szétjött hajából is kiszedi a felesleges csatokat, meg egyébe dolgokat, egy kicsit meg is rázogatja haját. Aztán miután ezzel meg is volt visszamászik az ágyhoz, leül, vagyis félig ül, félig fekszik, kezeit összekulcsolja hasán.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 6:07 am

Jonathan tüzetesen nézi végig, hogy Meredis mit csinál az otthonában, vagayis mostmár közös otthonukban. Aztán a lány visszamászik mellé, aminek kifejezetten csak örülni tud. Szépen oldalra fordítja a fejét, és ránéz.
- Nagyon jó, de fárasztó esténk volt. Vagyis az egész napunk.- mondja ténleg már fáradt hangfekvésben. Neki meg főleg az volt, ugye a lánycipelés miatt. Dehát ez csak egy édes teher volt.
- Holnap ha felkeltünk, reggelizünk, és hazaviszlek. Van valami normális ruhád itt?- kérdezi csöndesen, miközben egyre lejebb csúszik a fekhelyen.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Meredis S. Averie Milburn
Admin
Meredis S. Averie Milburn


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 37
Tartózkodási hely : Somerset/Bristol

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 6:26 am

Igen, nagyszerű volt.*Viszont fárasztó az annyira nem. Tekintve, hogy Meredis a nagy lusta még mindig nem fáradt, úgy istenigazából. Ennek ellenére mégis elfekszik teljenes, sőt még oldalra is fordul.*
Hát, tekintve, hogy semmi táska, se semmi nincs nálam...*Meg is rázza fejét nyomatékot adva a dolognak.*
De, végülis hazáig kibírom abban is.*Egy laza intéssel a fuha felé mutat, majd megvonja is vonja vállát jelezve, hogy neki aztán ez tényleg mindegy már.*
Egy pillanat, és jövök.*Egy apró mosoly, egy gyors puszi és fel is áll. Célba veszi a fürdőszobát, ott ténykedik kicsit, nem többet 5 percnél és már jön is vissza. Csak lemosta azt a kevés sminekt, ami rajta volt.*
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Jonathan Ralph Milburn
Admin
Jonathan Ralph Milburn


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Birmingham, Somerset

Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 9:46 am

Jonathant pedig igenis lefárasztott, hiszen neki ez , mint amúgy másoiknak is, szellemileg is olyan leterhelő, mintha napokig zsákokat cipelt volna. dehát ez látható is volt rajta egyes pillanatokban. Na de ez mindegy is. Az a nem mindegy, hogy Meredisnek nincsenek itt más ruhái. Erre a sráynak bekattannak a nagy segítő dolgok. Feláll az ágyról, kutat kicsit a szekrényben, végül előhúz egy fekete szoknyát és egy hosszúujjú fekete fölsőrészt.
- Ezeket felveheted. Szerintem pontosan jók lesznek rád... Mondja kissé méregetve az áyon fekvőt, miközben lerakja a ruhákat...valahova. Aztán visszakászálódik az ágyba. íde addigra a lányzója már nincs is ott, hanem a fürdőszbát foglalja egy rövid ideig.
Vissza az elejére Go down
https://allegro.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Milburn lak - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milburn lak   Milburn lak - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Milburn lak
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Allegro :: Játszoda-
Ugrás: